PYTANIA? ZADZWOŃ: 606 757 986 LUB NAPISZ: BIURO@LANDTOYS.PL DOSTAWA NA CAŁĄ EUROPĘ! WYSYŁKA NATYCHMIAST! 14 DNI NA ZWROT!

Opcje przeglądania

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Bohater brytyjskiego serialu Bob Budowniczy panuje nad sercami małych widzów jeszcze od końca dwudziestego wieku. Nic dziwnego, że nie chcą z nim się rozstawać i po wyczerpaniu czasowego limitu na oglądanie bajek najchętniej pobawiliby się w niego czy z nim. Sklep Landtoys oferuje pomoce do takich zabaw.

Bob Budowniczy i jego pojazdy

Za najpopularniejsze zabawki z tej serii należy uznać maszyny budowlane. W bajce są one nawet osobnymi bohaterami na równi z Bobem, mogą rozmawiać i współpracować. Oto jakimi pojazdami posługuje się Bob Budowniczy:

  • Można ją znaleźć zarówno w wykonaniu bardzo prostym i „kreskówkowym”, jak i bardziej zaawansowanym, w wyglądzie zbliżonym do prawdziwej. Są nawet klockowe wersje w zestawie z innymi elementami a la Lego.
  • Bob Budowniczy właśnie od niej zaczyna swoje prace, przygotowując plac budowy. Znajdziesz tę żółtą uśmiechniętą maszynkę jak pojedyńczo, tak i w zestawie z innymi pojadzami oraz z klockami.
  • Dźwig. Bob Budowniczy potrafi, oczywiście, obsługiwać też ten pojazd. Zabawkowe dźwigi z teleserialu oferowane są oddzielnie, w zestawie z innymi pojazdami lub z całym warsztatem czy placem budowy.
  • Bob Budowniczy przyjaźni się również z tą zieloną maszyną, bez której nie dałoby się położyć dobrej drogi dojazdowej przy budowanych obiektach. Z nieznanych nam przyczyn jest ona mniej popularna wśród producentów zabawek.
  • Bob Budowniczy uwielbia tego pomarańczowego towarzysza, uwielbiają go także dzieci. Cóż to za wspaniała zabawa – załadować go klockami, odwieźć do innego miejsca i wszystko wywalić na podłogę! Oj... Przepraszamy, nie ma tu podłogi, tylko plac budowy, i klocków nie ma, tylko materiały budowlane.

Bob Budowniczy: zabawki inne, niż maszyny

Wybór jest naprawdę rozmaity, można się pogubić w tym wszystkim. Puzzle, klocki plastikowe typu Lego, pojedyńcze narzędzia (wiertarka, wkrętarka, wyrzynarka, piła łańcuchowa) i całe skrzynki z nimi, a nawet warsztat, zestawy z pasem narzędziowym i kaskiem, kamizelka, telefon, domek, garaż, plac budowy, figurki...

Niektóre z tych zabawek wydają dźwięki, rozmawiają, świecą – da się znaleźć coś na każdy gust. I na każdy portfel, bo kosztować te radości mogą od dychy do kilkuset złotych.

Zestaw Bob Budowniczy w naszej ofercie

Z całej tej rozmaitości wybraliśmy dla Was najbardziej ciekawe naszym zdaniem zabawki, które sprawią dziecku największą frajdę i posprzyjają jego rozwojowi.

Przede wszystkim to klocki Bob Budowniczy, ale nie te plastikowe standardyzowane typu Lego, tylko drewniane, mocowane za pomocą śrub i nakrętek. Konstruowanie w ten sposób wymaga, oczywiście, więcej sprawności manualnej, bardziej rozwiniętej wyobraźni przestrzennej oraz innych zdolności umysłowych. Dlatego zabawki tego typu zalecane są dla dzieci od 5-6 lat, co najmniej od 4. Dla tych „starych” oferujemy następne warianty:

Bob Budowniczy koparka – to łącznie 142 elementy, z których dzieciak sam (czy z pomocą dorosłego) może skonstruować ruchomą maszynę do świetnej zabawy. Choć tak naprawdę zabawa zaczyna się już od montażu – nasz skarb poczuje się prawdziwym budowniczym od pierwszych chwil z tymi klockami.

Bob Budowniczy dźwig – jeszcze więcej elementów – aż 197, a to oznacza więcej radości, więcej zabawy! Taka zabawka ucieszy i na dłuższy czas zajmie nawet ucznia podstawówki.

A dla najmłodszych przedszkolaków bardziej pasuje zestaw z figurką, młotkiem i piaskiem kinetycznym do formowania, ugniatania, budowania i burzenia, oraz odcisków butów figurki i innych kształtów. W miarę dorastania małego fana budowy można będzie dopełniać ten zestaw innymi zabawkami z serii Bob Budowniczy.

Czy zabawki Bob Budowniczy są obecnie dostępne?

Dostępność jest oznaczana na stronie każdego produktu przy górnym prawym rogu jego zdjęcia.

Czy można zamówić dźwig Bob Budowniczy w zielonym kolorze?

Towary są dostępne w tych kolorach, które widać na przedstawionych zdjęciach.

Czy możliwa jest dostawa kurierska?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl