PYTANIA? ZADZWOŃ: 606 757 986 LUB NAPISZ: BIURO@LANDTOYS.PL DOSTAWA NA CAŁĄ EUROPĘ! WYSYŁKA NATYCHMIAST! 14 DNI NA ZWROT!

19995 GRA PANTOMIMA MINI ALEXANDER KALAMBURY 9+ 19995 GRA PANTOMIMA MINI ALEXANDER KALAMBURY 9+
Producent: ALEXANDER
Cena: 16,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
20007 GRA PANTOMIMA MINI JUNIOR ALEXANDER KALAMBURY 5+ 20007 GRA PANTOMIMA MINI JUNIOR ALEXANDER KALAMBURY 5+
Producent: ALEXANDER
Cena: 16,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej

Choć na co dzień doceniamy przede wszystkim zagranicznych producentów gier planszowych, to jednak nie zapominamy o twórcach, którzy od kilkudziesięciu już lat starają się dostarczyć rozrywkę kreatywną, nowoczesną, dostosowaną do wieku dziecka, ale także mądrą i rozwijającą. Tak jest w tym przypadku, więc warto zwrócić uwagę na tę polską firmę i promować ją, wybierając jej produkty.

Alexander gry, które każdy z nas zna i docenia – skąd się wzięły?

To rodzinna, polska firma z kapitałem z naszego kraju. Jest niedoceniana, choć lubiana przez wiele osób i, co najważniejsze, doskonale sprawdza się jako zabawka dla dzieci. Czy to Alexander gra, czy zabawka lub puzzle – wszystko ma swoją jakość, pomysł i doskonałe wykonanie, a elementy są produkowane niedaleko Trójmiasta – w Chwaszczynie. Sama firma powstała już niemalże pół wieku temu, dzięki czemu dziś bazuje już nie tylko na sprawdzony rozwiązaniach i nowych pomysłach, ale także na swoim wyczuciu nabytym wraz z doświadczeniem tworzenia produkowanych przez Alexandra gier planszowych.

Nasz sklep Alexandra i jego produkty poleca z wielu powodów. Ideą firmy jest przygotowywanie gier Alexander, które mają uczyć i bawić. To pomysł na kreatywne i mądre, produkowane przez firmę Alexander zabawki. Nie muszą to być wymyślone przez Alexandra gry, ale także puzzle czy inne łamigłówki czy po prostu pomoce naukowe w formie kart czy planszy. Gry planszowe Alexander to nauka przez zabawę i pomoc dzieciom w zrozumieniu świata, a przy tym rozgrywka niebanalna, unikatowa i niepowielająca schematów z Zachodu.

Gry planszowe Alexander – dlaczego warto jest kupować dzieciom?

Produkowane przez firmę Alexander puzzle czy gry są inne niż wszystkie na rynku. Mają swoją wielkość, swoje obrazki i swoje wykonanie. To głównie firmowane nazwą Alexander zabawki skłaniające do myślenia. Mają dawać kreatywną i inteligentną zabawę dzieciom, które w ten sposób mogą łatwiej poznawać świat i siebie, a przy tym nie poczują, że właśnie gra Alexander przez zabawę pozwala im się czegoś uczyć. Waśnie w ten sposób produkowane przez Alexandra gry mogą przyczynić się do lepszego zrozumienia świata dziecka i szybszego jego rozwoju.

Gry planszowe Alexander to niejedyne produkty z tej kategorii. W jej ramach znajdziesz bowiem kilka podkategorii, w których można wyliczyć właśnie produkowana przez firmę Alexander gra, ale także inne podkategorie, jak choćby puzzle Alexander czy po prostu zabawki. Gry Alexander bawią i uczą, puzzle rozwijają wyobraźnię i kreatywne myślenie, a także pomagają koordynować ruchy i dbać o zdolności manualne malucha. Wszystkie produkty spełniają normy, są bezpieczne, a do tego pomagają w rozwoju Twojego dziecka. Tutaj znajdziesz produkty dla każdego, niezależnie od wieku.

Wyjątkowe gry Alexander. Poznaj najważniejsze tytuły

Jakie tytuły można znaleźć w naszym sklepie internetowym w kategorii Alexander gra? Jest ich mnóstwo, począwszy od słynnej serii 25 gier Alexander przez najbardziej znane jak Biznes po polsku lub Biznes po europejsku, ale także inne dostępne w wypełnionym produktami Alexander sklepie. To nie tylko ekonomiczne gry planszowe Alexander, ale także quizy różnego rodzaju, np. te polegające na odgadywaniu flag lub odpowiadaniu na pytania o geografię Polski. Jest też cały segment gier pozwalających na poznawanie przez dziecko świata, między innymi produkowane przez firmę Alexander gry z poznawaniem godziny czy literek, głosek i cyferek.

Warto dodać, że w tej kategorii znajdziesz produkty przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. To oznacza, że gdy bierzesz od Alexandra grę, możesz dopasować ją do kilkulatka poznającego świat, i świadomego pieniędzy i zdobywania ich nastolatka. I w tym, i w innych przypadkach będziesz się doskonale bawił, bo gry planszowe Alexander mają za zadanie trafiać i do dzieci, i do dorosłych, a ich grywalność ma cieszyć jednych i drugich. Sprawdź, czy to się udało i wybierz jedną z wielu gier od polskiej firmy Alexander, dzięki czemu otworzysz przed swoim dzieckiem świat kreatywności, logicznego myślenia i wyciągania wniosków.

Nie tylko grami się zajmuje. Producent Alexander: zabawki, puzzle i inne

Co ciekawe, z czego nie każdy zdaje sobie sprawę, gry Alexander nie są tylko klasycznymi grami planszowymi. To także różnego rodzaju łamigłówki i puzzle oraz układanki, które znajdziesz w innej podkategorii w naszym sklepie internetowym. Oprócz tego możesz także znaleźć zabawki, jak choćby produkowane przez Alexandra gry do zabawy na zewnątrz, tu choćby cała seria Sport & Fun. Do tego są także różne zabawki kreatywne, które pozwalają stworzyć swoją skarbonkę i ją pomalować czy ozdabiać kartki i wiele innych przedmiotów pieczątkami.

Gry Alexander są znane w całej Polsce jako rzetelnie wykonane, które nie idą po linii najmniejszego oporu, a zawsze w mechanice dodają coś od siebie. Dzięki temu wiadomo, że warto je kupować, by otwierać dziecku horyzonty i wspierać jego rozwój. Jak pokazują badania dzieci, które mają kontakt z grami planszowymi i łamigłówkami od najmłodszych lat, rozwijają się o wiele szybciej niż te, które skupiają swój wzrok tylko na ekranie komórki. Warto o tym pamiętać, oglądając produkty z tej kategorii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl