PYTANIA? ZADZWOŃ: 606 757 986 LUB NAPISZ: BIURO@LANDTOYS.PL DOSTAWA NA CAŁĄ EUROPĘ! WYSYŁKA NATYCHMIAST! 14 DNI NA ZWROT!

19995 GRA PANTOMIMA MINI ALEXANDER KALAMBURY 9+ 19995 GRA PANTOMIMA MINI ALEXANDER KALAMBURY 9+
Producent: ALEXANDER
Cena: 16,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
20007 GRA PANTOMIMA MINI JUNIOR ALEXANDER KALAMBURY 5+ 20007 GRA PANTOMIMA MINI JUNIOR ALEXANDER KALAMBURY 5+
Producent: ALEXANDER
Cena: 16,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Bestsellery
G23 TOR +3 AUTKA
G23 TOR +3 AUTKA
10,00 zł
szt.
ZESTAW MONTAZOWY
ZESTAW MONTAZOWY
1,00 zł
szt.
G190 TOR
G190 TOR
1,00 zł
szt.
TH1 hamak krem
TH1 hamak krem
1,00 zł
szt.
TH2 hamak CZARNY
TH2 hamak CZARNY
1,00 zł
szt.
P220
P220
1,00 zł
P219
P219
1,00 zł

Choć na co dzień doceniamy przede wszystkim zagranicznych producentów gier planszowych, to jednak nie zapominamy o twórcach, którzy od kilkudziesięciu już lat starają się dostarczyć rozrywkę kreatywną, nowoczesną, dostosowaną do wieku dziecka, ale także mądrą i rozwijającą. Tak jest w tym przypadku, więc warto zwrócić uwagę na tę polską firmę i promować ją, wybierając jej produkty.

Alexander gry, które każdy z nas zna i docenia – skąd się wzięły?

To rodzinna, polska firma z kapitałem z naszego kraju. Jest niedoceniana, choć lubiana przez wiele osób i, co najważniejsze, doskonale sprawdza się jako zabawka dla dzieci. Czy to Alexander gra, czy zabawka lub puzzle – wszystko ma swoją jakość, pomysł i doskonałe wykonanie, a elementy są produkowane niedaleko Trójmiasta – w Chwaszczynie. Sama firma powstała już niemalże pół wieku temu, dzięki czemu dziś bazuje już nie tylko na sprawdzony rozwiązaniach i nowych pomysłach, ale także na swoim wyczuciu nabytym wraz z doświadczeniem tworzenia produkowanych przez Alexandra gier planszowych.

Nasz sklep Alexandra i jego produkty poleca z wielu powodów. Ideą firmy jest przygotowywanie gier Alexander, które mają uczyć i bawić. To pomysł na kreatywne i mądre, produkowane przez firmę Alexander zabawki. Nie muszą to być wymyślone przez Alexandra gry, ale także puzzle czy inne łamigłówki czy po prostu pomoce naukowe w formie kart czy planszy. Gry planszowe Alexander to nauka przez zabawę i pomoc dzieciom w zrozumieniu świata, a przy tym rozgrywka niebanalna, unikatowa i niepowielająca schematów z Zachodu.

Gry planszowe Alexander – dlaczego warto jest kupować dzieciom?

Produkowane przez firmę Alexander puzzle czy gry są inne niż wszystkie na rynku. Mają swoją wielkość, swoje obrazki i swoje wykonanie. To głównie firmowane nazwą Alexander zabawki skłaniające do myślenia. Mają dawać kreatywną i inteligentną zabawę dzieciom, które w ten sposób mogą łatwiej poznawać świat i siebie, a przy tym nie poczują, że właśnie gra Alexander przez zabawę pozwala im się czegoś uczyć. Waśnie w ten sposób produkowane przez Alexandra gry mogą przyczynić się do lepszego zrozumienia świata dziecka i szybszego jego rozwoju.

Gry planszowe Alexander to niejedyne produkty z tej kategorii. W jej ramach znajdziesz bowiem kilka podkategorii, w których można wyliczyć właśnie produkowana przez firmę Alexander gra, ale także inne podkategorie, jak choćby puzzle Alexander czy po prostu zabawki. Gry Alexander bawią i uczą, puzzle rozwijają wyobraźnię i kreatywne myślenie, a także pomagają koordynować ruchy i dbać o zdolności manualne malucha. Wszystkie produkty spełniają normy, są bezpieczne, a do tego pomagają w rozwoju Twojego dziecka. Tutaj znajdziesz produkty dla każdego, niezależnie od wieku.

Wyjątkowe gry Alexander. Poznaj najważniejsze tytuły

Jakie tytuły można znaleźć w naszym sklepie internetowym w kategorii Alexander gra? Jest ich mnóstwo, począwszy od słynnej serii 25 gier Alexander przez najbardziej znane jak Biznes po polsku lub Biznes po europejsku, ale także inne dostępne w wypełnionym produktami Alexander sklepie. To nie tylko ekonomiczne gry planszowe Alexander, ale także quizy różnego rodzaju, np. te polegające na odgadywaniu flag lub odpowiadaniu na pytania o geografię Polski. Jest też cały segment gier pozwalających na poznawanie przez dziecko świata, między innymi produkowane przez firmę Alexander gry z poznawaniem godziny czy literek, głosek i cyferek.

Warto dodać, że w tej kategorii znajdziesz produkty przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. To oznacza, że gdy bierzesz od Alexandra grę, możesz dopasować ją do kilkulatka poznającego świat, i świadomego pieniędzy i zdobywania ich nastolatka. I w tym, i w innych przypadkach będziesz się doskonale bawił, bo gry planszowe Alexander mają za zadanie trafiać i do dzieci, i do dorosłych, a ich grywalność ma cieszyć jednych i drugich. Sprawdź, czy to się udało i wybierz jedną z wielu gier od polskiej firmy Alexander, dzięki czemu otworzysz przed swoim dzieckiem świat kreatywności, logicznego myślenia i wyciągania wniosków.

Nie tylko grami się zajmuje. Producent Alexander: zabawki, puzzle i inne

Co ciekawe, z czego nie każdy zdaje sobie sprawę, gry Alexander nie są tylko klasycznymi grami planszowymi. To także różnego rodzaju łamigłówki i puzzle oraz układanki, które znajdziesz w innej podkategorii w naszym sklepie internetowym. Oprócz tego możesz także znaleźć zabawki, jak choćby produkowane przez Alexandra gry do zabawy na zewnątrz, tu choćby cała seria Sport & Fun. Do tego są także różne zabawki kreatywne, które pozwalają stworzyć swoją skarbonkę i ją pomalować czy ozdabiać kartki i wiele innych przedmiotów pieczątkami.

Gry Alexander są znane w całej Polsce jako rzetelnie wykonane, które nie idą po linii najmniejszego oporu, a zawsze w mechanice dodają coś od siebie. Dzięki temu wiadomo, że warto je kupować, by otwierać dziecku horyzonty i wspierać jego rozwój. Jak pokazują badania dzieci, które mają kontakt z grami planszowymi i łamigłówkami od najmłodszych lat, rozwijają się o wiele szybciej niż te, które skupiają swój wzrok tylko na ekranie komórki. Warto o tym pamiętać, oglądając produkty z tej kategorii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl