PYTANIA? ZADZWOŃ: 606 757 986 LUB NAPISZ: BIURO@LANDTOYS.PL DOSTAWA NA CAŁĄ EUROPĘ! WYSYŁKA NATYCHMIAST! 14 DNI NA ZWROT!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Nieograniczona niemalże ilość dziecięcych zabawek, jakie znajdziesz dziś w sklepach, to duży problem. Jeśli nie trafisz na renomowaną firmę, która zagwarantuje Ci dostęp do tego, co dobrej jakości, szybko okaże się, że dana zabawka jest rozrywką dla dziecka tylko na kilka chwil. Wybierając naszą ofertę z tej kategorii, masz pewność, że stawiasz na firmę, która od kilkudziesięciu lat bawi i rozwija kreatywność dzieci i dorosłych. Oto najlepsze produkty firmy Schleich.

Perfekcyjne wykonanie od pierwszych chwil – sławne figurki Schleich

Schleich to firma, która od początku wiedziała, co chce produkować. Została założona 85 lat temu, a więc w 1935 roku przez Fryderyka Schleicha i do 2006 roku pozostawała wyłącznie rodzinną firmą. Dziś jest częścią większej grupy z kapitałem brytyjskim, choć rodzina Schleichów nadal ma w niej ważny głos. Od samego początku Schleich chciał tworzyć precyzyjne, wykonywane ze wszystkimi detalami figurki Schleich i właśnie tego rodzaju zabawki dla dzieci znajdziesz w ramach tej kategorii w naszym sklepie internetowym, którego asortyment właśnie przeglądasz.

Rozwój firmy to przede wszystkim wzrost zapotrzebowania na figurki dokładnie odwzorowujące rzeczywistość, a każda figurka Schleich to kawałek prawdziwego świata. Niezależnie od tego, czy jest to stajnia Schleich czy produkowane przez Schleich koniki, które stały się znakiem rozpoznawczym firmy od lat siedemdziesiątych, zawsze dostajesz w pakiecie najlepsze materiały, dokładną pracę przy wykończeniu poszczególnych elementów oraz gwarancję, że jeśli będzie to koń Schleich, to dziecko może się na nim uczyć anatomii tego zwierzęcia. Tak pozostało do dziś.

Rozległa oferta, różne podkategorie, różnorakie zwierzaki Schleich i najwyższa precyzja detali

Koniki Schleich to niejedyna seria figurek, które warto mieć. Wybierając jeden z produktów z tego asortymentu, od razu widzisz, że dostajesz precyzyjnie wykonane figurki koni Schleich albo inne produkowane przez Schleich zestawy. Wybierając na swoje zainteresowanie zwierzaki Schleich postawił na dokładne oddanie natury, więc większość koni Schleich, ale i innych zwierzaków, takich jak choćby krowy czy koty, ma naturalne proporcje i prawdziwy wygląd. Mówi się, że także pierwowzór w naturze. Dlatego, wiedząc, jak doskonałe są to produkty, postawiliśmy na współpracę z niemiecką firmą.

W ramach tej kategorii w naszym sklepie internetowym oferujemy najwyższej jakości zestawy Schleich, na które składają się nie tylko konie Schleich, ale także stajnia Schleich, obora, jakieś zapory czy przeszkody oraz inne rzeczy. Mamy więc kilka podkategorii, w których znajdują się figurki konie Schleich, inne zwierzęta tej marki oraz różnego rodzaju akcesoria. W jeszcze innych podkategoriach można sklasyfikować samochody oraz potwory serii Eldrador. To jednak stajnia dla koni Schleich czy koniki Schleich są najważniejszym produktem, który możecie tu znaleźć.

Cała seria koników Schleich i inne zwierzęce figurki na naszej wirtualnej półce

Wśród najważniejszych symboli firmy Schleich jest koń. Koń Schleich stał się najbardziej rozpoznawalnym produktem już w latach siedemdziesiątych, a dziś każda dziewczynka i wielu chłopców chcą mieć u siebie kolejne gatunki, rodzaje i rasy. W ogóle w ramach jednej podkategorii znajdziesz zwierzątka Schleich, w których są figurki koni Schleich, ale także owiec, krów i innego bydła oraz zwierząt dziko żyjących, jak choćby bóbr, a nawet wielbłądy. Schleich to firma, która większość swojej produkcji wykonuje w Niemczech z maksymalną precyzją oddając różne zwierzaki Schleich.

Wśród dodatków, tam, gdzie konie Schleich, muszą być także inne elementy gospodarstwa, czyli możesz kupić swojemu dziecku produkowaną przez Schleich stajnię, a także konie Schleich w zestawach. Koniki Schleich pozwolą Twojemu dziecku na kreatywną zabawę w gospodarstwo lub pokonywać kolejne przeszkody podczas konkursów na hipodromie. To sprawia, że kreatywna zabawa jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko wybrać konia firmy Schleich, dzięki czemu nawet anatomia tego zwierzaka będzie znana Twojemu dziecku.

Zestawy Schleich, czyli świetna zabawa dla dużych i małych

W naszym asortymencie, obok najbardziej pożądanych koni Schleich, są także inne zestawy Schleich. Możesz tu znaleźć figurki ręcznie robione, zdobione i wykonywane zgodnie z pomysłem twórców serii Eldorador – stwór zmieniający swój wygląd i żywioł, który nim włada (albo to Eldorador włada żywiołem – zależnie od sposobu zabawy dziecka). Konie Schleich to prawdziwe dzieło sztuki i nie inaczej jest także w tym przypadku.

Zapraszamy do tego, byś znalazł najpiękniejsze zabawki dla swojego dziecka. Spróbuj trochę uciec od zabawek interaktywnych czy głośnych na rzecz czegoś, w czym Twoje dziecko będzie musiało wykazać się nieco kreatywnością, wyobraźnią i aktywnością. Szybko jednak pokocha koniki Schleich i inne figurki pięknie wykonywane przez niemieckich mistrzów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl