PYTANIA? ZADZWOŃ: 606 757 986 LUB NAPISZ: BIURO@LANDTOYS.PL DOSTAWA NA CAŁĄ EUROPĘ! WYSYŁKA NATYCHMIAST! 14 DNI NA ZWROT!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Największa i najpopularniejsza firma z branży zabawkarskiej na świecie. Ma prawo do wielu wyjątkowych serii i zabawek, które uwielbiają dzieciaki w każdym zakątku globu. Barbie, Hot Wheels, Tomek i Przyjaciele czy Scrabble – kto nie zna tych marek? Za wszystkimi stoi firma, której produkty możesz znaleźć w tej kategorii. Sprawdź, jak szeroki jest nasz asortyment i wybierz produkty dla swojego dziecka.

Jak narodziła się największa firma zabawkarska na świecie – Mattel?

Zgodnie ze statystykami firma Mattel, której produkty znajdziesz w tej kategorii, jest największą pod względem przychodów ze sprzedaży na świecie w całej branży. Wyprzedza minimalnie innego amerykańskiego giganta – Hasbro. Mattel Barbie czy Hot Wheels zna chyba każdy, co pokazuje, jak bardzo rozpoznawalna stała się to marka, dysponująca tak wieloma produktami w formie podmarek. A jak zaczęła się przygoda Mattel z zabawkami i dawaniem dzieciom radości?

Firmę założono w 1945 roku w El Segundo w Kaliforni w Stanach Zjednoczonych. Nazwa pochodzi od założycieli, czyli Harolda „Matta” Matsona oraz Elliota Handlera. To właśnie dlatego do dziś mówimy o produktach firmy Mattel. Mattel Polska to także jeden z największych konkurentów w branży zabawkarskiej w naszym kraju. Liczba różnych projektów firmy jest bardzo duża, co tylko podkreśla, jak ważna jest ta kategoria, jeśli szukasz prezentu dla dziecka na przeróżne okazje.

Jakie produkty i podkategorie oferujemy w ramach kategorii Mattel zabawki?

Bardzo szeroki asortyment wynika z tego, że zabawki Mattel są niezwykle popularne i pojawiają się w wielkiej ilości. Stąd też nasz sklep internetowy proponuje sprawdzić wszystkie podkategorie, jakie przygotowaliśmy w ramach kategorii zbierającej przedmioty sygnowane przez firmę Mattel. To bardzo różnorodne segmenty, bo są i gry Mattel, ale i lalki Mattel oraz różne zabawki czy też właśnie samochodziki i najważniejsze – Mattel Barbie. Niewątpliwie każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie.

Warto tu wspomnieć, że Mattel Polska to także najwyższa jakość. Zawsze stosują materiały, dzięki którym zabawki te otrzymują specjalne certyfikaty bezpieczeństwa. Spokojna, udana zabawa to cel nadrzędny nie tylko amerykańskiego giganta, ale także naszego sklepu internetowego, dlatego na naszych wirtualnych półkach muszą się znaleźć tylko doskonałe, produkowane prze Mattel zabawki, które cieszą, bawią i uczą dzieciaki kreatywności, samodzielnego myślenia, rozwijają umysł i pozwalają na oderwanie się nieco od ekranu komputera czy smartfona.

Gry Mattel – słynne Scrabble i wiele innych niezapomnianych rozgrywek

Jedną z największych podkategorii jest seria gier od firmy Mattel. Przez wiele lat bardzo wiele ciekawych, wręcz kultowych tytułów pojawiło się na rynku. Jednym z nich jest gra Scrabble, którą zna chyba każdy – w wersji normalnej, dla dorosłych, jak i dla dzieci, gdy pomaga uczyć się słów, układać je i tworzyć na różne sposoby. Mattel Polska jest jedynym dystrybutorem gry, a właśnie od niej pochodzą nasze egzemplarze, które możesz kupić za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Sprawdź także inne tytuły gier, bo jest ich naprawdę wiele. Wielką popularnością wśród dzieci w wieku szkolnym cieszą się gry serii Uno, ale można także znaleźć różnego rodzaju gry sygnowane znakiem Mattel Barbie, gdzie znajdziesz słynną lalkę w różnych sytuacjach. Warto postawić na gry planszowe i inne, bo są one sposobem na pobudzanie kreatywności u dziecka oraz jego rozwój, który następuje bardzo łagodnie i naturalnie, przez zabawę, kiedy dzieci najszybciej przyswajają nową wiedzę. Warto więc przejrzeć tę podkategorię zabawek firmy Mattel Polska.

Lalki Mattel Barbie i inne zabawki, które zwłaszcza pokochały dziewczynki

Jednak największym hitem Mattel jest coś innego – lalka Barbie Mattel. To produkt wybrany przez dziewczynki na całym świecie na jeden z najbardziej znanych, kultowych i lubianych. Cała kategoria to nie tylko po prostu produkowana przez Mattel Barbie, ale także różne akcesoria i dodatki, dzięki którym można ją przebierać, czesać, malować, a także miejsca, w których może żyć i pracować oraz bawić się. Jest więc domek Barbie Mattel, ale i wiele innych ciekawych budynków, z których Twoje dziecko skorzysta w czasie zabawy.

Obok najsłynniejszej lalki są także inne zabawki, z bardzo różnych podkategorii. Można tu znaleźć choćby serię Mattels Cars ze słynnymi Hot Wheelsami na czele, ale także inne samochodziki produkowane przez tę firmę. Niezależnie, czy wybierasz resoraka, pluszaki, klocki dla malucha czy domek dla lalek Barbie Mattel, zawsze pamiętaj, że wybierasz najlepsze produkty na rynku właśnie w tej kategorii. Sprawdź, co dokładnie przygotowaliśmy i wybierz odpowiednio, by zobaczyć uśmiech na twarzy swojego dziecka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl