PYTANIA? ZADZWOŃ: 606 757 986 LUB NAPISZ: BIURO@LANDTOYS.PL DOSTAWA NA CAŁĄ EUROPĘ! WYSYŁKA NATYCHMIAST! 14 DNI NA ZWROT!

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Bohater brytyjskiego serialu Bob Budowniczy panuje nad sercami małych widzów jeszcze od końca dwudziestego wieku. Nic dziwnego, że nie chcą z nim się rozstawać i po wyczerpaniu czasowego limitu na oglądanie bajek najchętniej pobawiliby się w niego czy z nim. Sklep Landtoys oferuje pomoce do takich zabaw.

Bob Budowniczy i jego pojazdy

Za najpopularniejsze zabawki z tej serii należy uznać maszyny budowlane. W bajce są one nawet osobnymi bohaterami na równi z Bobem, mogą rozmawiać i współpracować. Oto jakimi pojazdami posługuje się Bob Budowniczy:

  • Można ją znaleźć zarówno w wykonaniu bardzo prostym i „kreskówkowym”, jak i bardziej zaawansowanym, w wyglądzie zbliżonym do prawdziwej. Są nawet klockowe wersje w zestawie z innymi elementami a la Lego.
  • Bob Budowniczy właśnie od niej zaczyna swoje prace, przygotowując plac budowy. Znajdziesz tę żółtą uśmiechniętą maszynkę jak pojedyńczo, tak i w zestawie z innymi pojadzami oraz z klockami.
  • Dźwig. Bob Budowniczy potrafi, oczywiście, obsługiwać też ten pojazd. Zabawkowe dźwigi z teleserialu oferowane są oddzielnie, w zestawie z innymi pojazdami lub z całym warsztatem czy placem budowy.
  • Bob Budowniczy przyjaźni się również z tą zieloną maszyną, bez której nie dałoby się położyć dobrej drogi dojazdowej przy budowanych obiektach. Z nieznanych nam przyczyn jest ona mniej popularna wśród producentów zabawek.
  • Bob Budowniczy uwielbia tego pomarańczowego towarzysza, uwielbiają go także dzieci. Cóż to za wspaniała zabawa – załadować go klockami, odwieźć do innego miejsca i wszystko wywalić na podłogę! Oj... Przepraszamy, nie ma tu podłogi, tylko plac budowy, i klocków nie ma, tylko materiały budowlane.

Bob Budowniczy: zabawki inne, niż maszyny

Wybór jest naprawdę rozmaity, można się pogubić w tym wszystkim. Puzzle, klocki plastikowe typu Lego, pojedyńcze narzędzia (wiertarka, wkrętarka, wyrzynarka, piła łańcuchowa) i całe skrzynki z nimi, a nawet warsztat, zestawy z pasem narzędziowym i kaskiem, kamizelka, telefon, domek, garaż, plac budowy, figurki...

Niektóre z tych zabawek wydają dźwięki, rozmawiają, świecą – da się znaleźć coś na każdy gust. I na każdy portfel, bo kosztować te radości mogą od dychy do kilkuset złotych.

Zestaw Bob Budowniczy w naszej ofercie

Z całej tej rozmaitości wybraliśmy dla Was najbardziej ciekawe naszym zdaniem zabawki, które sprawią dziecku największą frajdę i posprzyjają jego rozwojowi.

Przede wszystkim to klocki Bob Budowniczy, ale nie te plastikowe standardyzowane typu Lego, tylko drewniane, mocowane za pomocą śrub i nakrętek. Konstruowanie w ten sposób wymaga, oczywiście, więcej sprawności manualnej, bardziej rozwiniętej wyobraźni przestrzennej oraz innych zdolności umysłowych. Dlatego zabawki tego typu zalecane są dla dzieci od 5-6 lat, co najmniej od 4. Dla tych „starych” oferujemy następne warianty:

Bob Budowniczy koparka – to łącznie 142 elementy, z których dzieciak sam (czy z pomocą dorosłego) może skonstruować ruchomą maszynę do świetnej zabawy. Choć tak naprawdę zabawa zaczyna się już od montażu – nasz skarb poczuje się prawdziwym budowniczym od pierwszych chwil z tymi klockami.

Bob Budowniczy dźwig – jeszcze więcej elementów – aż 197, a to oznacza więcej radości, więcej zabawy! Taka zabawka ucieszy i na dłuższy czas zajmie nawet ucznia podstawówki.

A dla najmłodszych przedszkolaków bardziej pasuje zestaw z figurką, młotkiem i piaskiem kinetycznym do formowania, ugniatania, budowania i burzenia, oraz odcisków butów figurki i innych kształtów. W miarę dorastania małego fana budowy można będzie dopełniać ten zestaw innymi zabawkami z serii Bob Budowniczy.

Czy zabawki Bob Budowniczy są obecnie dostępne?

Dostępność jest oznaczana na stronie każdego produktu przy górnym prawym rogu jego zdjęcia.

Czy można zamówić dźwig Bob Budowniczy w zielonym kolorze?

Towary są dostępne w tych kolorach, które widać na przedstawionych zdjęciach.

Czy możliwa jest dostawa kurierska?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl