PYTANIA? ZADZWOŃ: 606 757 986 LUB NAPISZ: BIURO@LANDTOYS.PL DOSTAWA NA CAŁĄ EUROPĘ! WYSYŁKA NATYCHMIAST! 14 DNI NA ZWROT!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Mało jest tak doskonale wykonanych zabawek. Mało jest tak znanych, lubianych i renomowanych firm, które tworzeniem dziecięcej przyjemności zajmują się od pokoleń. Mało jest produktów, które tak bardzo podobają się najmłodszym, jak będzie to miało miejsce w tej kategorii, więc przeglądając ją, przygotuj się na kłopot wyboru. W ramach tej kategorii w naszym sklepie znajdziesz najlepsze zabawki dla Twojego dziecka.

Smoby – francuska precyzja i fantazja w codziennym życiu Twojego dziecka

Te mnóstwo różnych produktów, wśród których możesz szukać czegoś dla swojego dziecka, to rzeczy przygotowane przez firmę Smoby. Ideą tej francuskiej firmy, która powstała jeszcze w 1924 roku we francuskim Lavans-les-Saint-Claude jako Moquin-Breuil, ale zabawki dla dzieciaków zaczęła tworzyć w 1978 roku po zmianie nazwy na aktualną, było i jest zapewnienie małym odkrywcom bezpiecznej zabawy, przez którą świat najlepiej się poznaje. Stąd tak wiele różnych kolorowych rzeczy specjalnie im dedykowane.

Zabawki Smoby to poznawanie codzienności człowieka. Znajdziesz tu mnóstwo miniaturowych produktów, które odwołują się do tego, co mamy na co dzień. Gdy Twoje dziecko będzie chciało być jak Ty, zmywać, sprzątać czy gotować obiad lub zajmować się kimś mniejszym, możesz szybko wskazać mu jedną z pozycji z tej kategorii. To najlepsze rozwiązanie, by przez takie rzeczy jak lalka Smoby baby nurse dziecko poznawało świat, a co za tym idzie także dowiadywało się czegoś o sobie.

Kreatywnie i kolorowo – jakie podkategorie zabawek Smoby przygotowaliśmy?

Wszystkie produkty firmy Smoby pochodzą od sprawdzonych dostawców, dzięki czemu mamy pewność, że dajemy Twojemu dziecku do zabawy bezpieczne i spełniające normy produkowane przez Smoby zabawki. Wszystkie są nowoczesne, doskonale zaprojektowane i wykonane z dobrej jakości materiałów. Do tego są kolorowe, co ma zwiększać ciekawość świata u maluchów, a do tego może im pomóc w rozwijaniu estetyki i chłonięciu bodźców oraz zaciekawieniu danym przedmiotem.

Warto zwrócić uwagę, że w ramach tej kategorii przygotowaliśmy wiele różnych zabawek, z których każda jest dedykowana innemu dziecku. Znajdziesz tu kilka podkategorii, na przykład zabawki jeżdżące, jak choćby rowerki czy jeździki, ale także zabawki przypominające sprzęty domowego, codziennego użytku czy też słynną Smoby baby nurse – specjalne lalki dla dzieci z wyposażeniem. Warto zwrócić uwagę na wszystkie podkategorie, które zaproponowaliśmy w naszym sklepie internetowym i wybrać odpowiednią, by w niej dokładnie przyjrzeć się wszystkim produktom.

Jeździki i rowerki Smoby oraz wiele innych jeżdżących zabawek

Jedną z najbardziej rozbudowanych i najważniejszych podkategorii w tej kategorii na naszych wirtualnych półkach są rowerki Smoby i innego rodzaju jeździki. Mają one za zadanie dać dziecku chwile przyjemności i rozwijać u niego równowagę i umiejętność poruszania się na różnych zabawkach na kółkach. Możesz tu znaleźć bardzo wiele różnych modeli jeździków, choćby takie, które nawiązują do znanych bajek, jak choćby jeździk w kształcie i kolorze Zygzaka McQueena ze znanego filmu animowanego Auta. Są także rowerki czy hulajnogi.

Warto zwrócić uwagę na różnorodność produktów Smoby, które oferujemy w tej podkategorii. Mogą to być nie tylko małe, czterokołowe jeździki dla najmniejszych dzieci, ale także nieco większe rowerki trzykołowe, które można później przerobić na dwukołowca. Wszystko zależy od tego, jak szybko dziecko się rozwija oraz czy lubi jeżdżenie na maszynach kilkukołowych. Dzięki temu możesz je rozwijać nie tylko umysłowo, ale także fizycznie.

Codzienność Twojego malucha, czyli produkowane przez Smoby zabawki

Doskonałym przykładem kreatywnej zabawki jest jedna z pozycji podkategorii zabawek codziennych dla dzieci Smoby. Mamy tutaj do czynienia między innymi z takimi zabawkami jak mebelki do sprzątania, kuchnia dla dzieci, serię „Mała Gospodyni”, ale także wiele zabawek przypominających wyglądem znane narzędzia, bo są tu zabawkowe śrubokręty czy wkrętarki i wiertarki. Wszystko po to, by dziecko mogło naśladować rodziców i bawić się wraz z nimi, dowiadując się więcej o codziennych zajęciach.

Wszystkie produkty z tej kategorii są wykonane z najlepszych materiałów. Tak samo jest na przykład w przypadku Smoby baby nurse, która jest lalką do zaopiekowania się, wraz z całym asortymentem dodatkowym. To specjalny kącik opiekunki, by dziecko od maleńkości mogło wyrabiać w sobie empatię oraz bawić się w odpowiedzialną opiekę nad mniejszym. Sprawdź wszystkie nasze produkty, które znajdziesz w ramach kategorii dostępnej tutaj na naszej stronie internetowej i nie przepłacaj. Wybierz to, co najbardziej spodoba się Twojemu dziecku i zadbaj o bezpieczne poznawanie przez niego otaczającego świata.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl