Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

biuro@landtoys.pl

+48 535 014 428

Sonda

Ile lat ma twoje dziecko?

ZWROT / ODSTĄPIENIE OD UMOWY

ODSTĄPIENIE OD UMOWY
 
 
 
Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827), Klient ma prawo zrezygnować z zakupionego w naszym sklepie towaru, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania poprzez złożenie na piśmie oświadczenia o odstąpieniu na adres sklepu lub pocztą elektroniczną na adres emali: biuro@landtoys.pl 
Oświadczenie można również złożyć osobiście w siedzibie firmy, lub skorzystać z formularza odstąpienia od umowy.
 
 
 
Klient ma obowiązek zwrócić towar niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym złożył oświadczenie odstąpienia od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed jego upływem. Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru.
Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i jej funkcjonowania.
 
Zwracany towar należy odesłać wraz z dowodem zakupu na adres:
 
 
P.H. MEGAPRODUKTY
Arkadiusz Dutkowski
ul. Kuziennicza5
59-400 Jawor
 
 
dołączając informację iż towar zostaje odesłany na warunkach odstąpienia od umowy.
 
Sklep niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia klienta o odstąpieniu od umowy, zwróci pieniądze.
 
Sklep może wstrzymać się ze zwrotem płatności do chwili otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez klienta dowodu odesłania.
 
Sklep zwróci wszystkie otrzymane od klienta płatności w tym koszty dostarczenia towaru, z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez klienta innego niż najtańszy sposobu jego dostarczenia oferowanego przez Sklep.

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI

Płatności Shoper

Sklep jest w trybie podglądu

Copyright © Landtoys 2014 

Sklep internetowy z zabawkami

606-757-986

biuro@landtoys.pl

{nocache:1ca005e2a33e1d8cfae8a667045e51be#0}
Sklep internetowy Shoper.pl