PYTANIA? ZADZWOŃ: 606 757 986 LUB NAPISZ: BIURO@LANDTOYS.PL DOSTAWA NA CAŁĄ EUROPĘ! WYSYŁKA NATYCHMIAST! 14 DNI NA ZWROT!

Regulamin
 1. Sklep internetowy www.landtoys.pl prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko i wyłącznie przez stronę www.landtoys.pl:
 2. LANDTOYS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  GODZISZOWA 55B
  59-407 GODZISZOWA
  NIP: 6951533934
 3. Wszystkie produkty oferowane w sklepie www.landtoys.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
 4. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych www.landtoys.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon bądź faktury VAT.
 5. Wysyłkę realizujemy z reguły następnego dnia po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bądź po otrzymaniu informacji o wysłaniu za pobraniem.
 6. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej UPS. Istnieje również możliwość odbioru osobistego towarów.
 7. Możliwe są następujące formy płatności:Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Czas gwarancji każdego produktu wynosi 24 miesiące.
  • Przy odbiorze - zapłata gotówką kurierowi  przy odbiorze towaru lub w kasie punktu odbioru osobistego. Sklep www.landtoys.pl zastrzega sobie w niektórych sytuacjach prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.
  • Przelewem - po zarezerwowaniu zamówionego towaru,  wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania do wysyłki.
 8. Sklep ponosi odpowiedzialność przez 2 lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową zgodnie z Art. 10 Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 r.
 9. W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym rodzaj niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy przesłać do nas.
 10. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) Art. 2 punkt 2, w terminie 14 dni od otrzymania zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. . Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę.
 11. Przed odebraniem przesyłki od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. 
 12. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu www.landtoys.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta.
 13. Sklep www.landtoys.pl zastrzega sobie prawo do odmowy zrealizowania zamówienia w sytuacji, kiedy historia współpracy podważa wiarygodności i rzetelność klienta.
 14. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie www.landtoys.pl Złożenie i potwierdzenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.
 15. Odbiór osobisty zamówionych towarów możliwy jest przy ul. Kuzienniczej 5 w Jaworze w godzinach między 8.00 - 16.00 lub o innej porze uzgodnionej ze sprzedawcą. 
 16. Informację o obsłudze płatności wszystkich rodzajów kart, którymi można realizować płatność (wykaz)
 17. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl