PYTANIA? ZADZWOŃ: 606 757 986 LUB NAPISZ: BIURO@LANDTOYS.PL DOSTAWA NA CAŁĄ EUROPĘ! WYSYŁKA NATYCHMIAST! 14 DNI NA ZWROT!

Regulamin
 1. Sklep internetowy www.landtoys.pl prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko i wyłącznie przez stronę www.landtoys.pl:
 2. P.H. MEGAPRODUKTY ARKADIUSZ DUTKOWSKI
  KUZIENNICZA 5
  59-400 JAWOR
  NIP: 6951470955
 3. Wszystkie produkty oferowane w sklepie www.landtoys.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
 4. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych www.landtoys.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon bądź faktury VAT.
 5. Wysyłkę realizujemy z reguły następnego dnia po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bądź po otrzymaniu informacji o wysłaniu za pobraniem.
 6. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej DPD lub INPOST. Istnieje również możliwość odbioru osobistego towarów.
 7. Możliwe są następujące formy płatności:Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Czas gwarancji każdego produktu wynosi 24 miesiące.
  • Przy odbiorze - zapłata gotówką kurierowi  przy odbiorze towaru lub w kasie punktu odbioru osobistego. Sklep www.landtoys.pl zastrzega sobie w niektórych sytuacjach prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.
  • Przelewem - po zarezerwowaniu zamówionego towaru,  wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania do wysyłki.
 8. W przypadku wystąpienia wady towaru Konsument ma możliwość reklamowania wadliwego towaru na podstawie uregulowanej w Kodeksie cywilnym rękojmi lub gwarancji, o ile gwarancja została udzielona. Korzystając z rękojmi Konsument może, na zasadach oraz w terminach określonych w Kodeksie cywilnym:
  - złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny,
  - przy wadzie istotnej - złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy,
  - żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
  - żądać usunięcia wady.
  Jeśli okaże się, że dla rozpatrzenia reklamacji konieczne jest dostarczenie wadliwego towaru do Sprzedawcy, Konsument jest zobowiązany do dostarczenia tego towaru na koszt Sprzedawcy, na adres (adres do wysyłki)
  Rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę nastąpi w terminie do 14 dni.
 9. Kupujący ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą za pośrednictwem Sklepu w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
 10. Sklep ponosi odpowiedzialność przez 2 lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową zgodnie z Art. 10 Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 r.
 11. W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym rodzaj niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy przesłać do nas.
 12. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) Art. 2 punkt 2, w terminie 14 dni od otrzymania zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. . Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę.
 13. Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.
  Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.
  Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost lub kurierem DPD przesyłka zostanie doręczona pod wskazany adres lub będzie znajdować się  w wybranym przez ciebie Paczkomacie zazwyczaj do 2 dni roboczych od momentu nadania paczki, 
 14. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu www.landtoys.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta.
 15. Sklep www.landtoys.pl zastrzega sobie prawo do odmowy zrealizowania zamówienia w sytuacji, kiedy historia współpracy podważa wiarygodności i rzetelność klienta.
 16. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie www.landtoys.pl Złożenie i potwierdzenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.
 17. Odbiór osobisty zamówionych towarów możliwy jest przy ul. Kuzienniczej 5 w Jaworze w godzinach między 7.00 - 15.00 lub o innej porze uzgodnionej ze sprzedawcą. 
 18. Informację o obsłudze płatności wszystkich rodzajów kart, którymi można realizować płatność (wykaz)
 19. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A. Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.
 20. Zwrotu płatności Sprzedawca dokona przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Kupującego użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Kupujący zgodzi się na inne rozwiązanie, w każdym przypadku Kupujący uprzywilejowany nie poniesie żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl