PYTANIA? ZADZWOŃ: 606 757 986 LUB NAPISZ: BIURO@LANDTOYS.PL DOSTAWA NA CAŁĄ EUROPĘ! WYSYŁKA NATYCHMIAST! 14 DNI NA ZWROT!

Gwarancja i Reklamacje
W razie stwierdzenia niezgodności towaru z umową w zależności od rodzaju uszkodzenia proces zgłoszenia i przebiegu reklamacji wygląda następująco:
 
 
 
1) W przypadku gdy w otrzymanym produkcie brakowało któregoś elementu lub był on uszkodzony - należy mailowo nadesłać zgłoszenie, zawierające oznaczenie według instrukcji brakującego lub uszkodzonego elementu oraz dane osoby reklamującej i numer zamówienia
 
Po przyjęciu zgłoszenia reklamacji, zostanie ono przesłane za naszym pośrednictwem do producenta, a brakujący element zostanie do klienta dosłany.
 
2) W przypadku gdy usterka czy uszkodzenie powstało w trakcie użytkowania (nie z winy użytkownika) konieczne jest odesłanie towaru na adres:
 
P.H.MEGAPRODUKTY 
ARKADIUSZ DUTKOWSKI
UL. KUZIENNICZA 5
59-400 JAWOR
 
 
Przed odesłaniem towaru prosimy o sprawdzenie wszystkich baterii gdyż najczęstszą przyczyną reklamacji jest ich zużycie!
 
Do wysłanego towaru należy dołączyć
 
-dowód zakupu                    
- wydrukowany i czytelnie wypełnione oświadczenie zawierające imię i nazwisko, adres i telefon, numer zamówienia oraz dokładny opis wady
 
Koszt przesłania reklamowanego towaru ponosi Klient. O wyniku reklamacji zostaje powiadomiony telefonicznie lub mailowo w ciągu 14 roboczych od daty otrzymania przez nas przesyłki.
Bestsellery
G23 TOR +3 AUTKA
G23 TOR +3 AUTKA
10,00 zł
szt.
ZESTAW MONTAZOWY
ZESTAW MONTAZOWY
1,00 zł
szt.
G190 TOR
G190 TOR
1,00 zł
szt.
TH1 hamak krem
TH1 hamak krem
1,00 zł
szt.
TH2 hamak CZARNY
TH2 hamak CZARNY
1,00 zł
szt.
P220
P220
1,00 zł
P219
P219
1,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl