Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

biuro@landtoys.pl

+48 535 014 428

Sonda

Ile lat ma twoje dziecko?

Gwarancja i Reklamacje

W razie stwierdzenia niezgodności towaru z umową w zależności od rodzaju uszkodzenia proces zgłoszenia i przebiegu reklamacji wygląda następująco:
 
 
 
1) W przypadku gdy w otrzymanym produkcie brakowało któregoś elementu lub był on uszkodzony - należy mailowo nadesłać zgłoszenie, zawierające oznaczenie według instrukcji brakującego lub uszkodzonego elementu oraz dane osoby reklamującej i numer zamówienia
 
Po przyjęciu zgłoszenia reklamacji, zostanie ono przesłane za naszym pośrednictwem do producenta, a brakujący element zostanie do klienta dosłany.
 
2) W przypadku gdy usterka czy uszkodzenie powstało w trakcie użytkowania (nie z winy użytkownika) konieczne jest odesłanie towaru na adres:
 
P.H.MEGAPRODUKTY 
ARKADIUSZ DUTKOWSKI
UL. KUZIENNICZA 5
59-400 JAWOR
 
 
Przed odesłaniem towaru prosimy o sprawdzenie wszystkich baterii gdyż najczęstszą przyczyną reklamacji jest ich zużycie!
 
Do wysłanego towaru należy dołączyć
 
-dowód zakupu                    
- wydrukowany i czytelnie wypełnione oświadczenie zawierające imię i nazwisko, adres i telefon, numer zamówienia oraz dokładny opis wady
 
Koszt przesłania reklamowanego towaru ponosi Klient. O wyniku reklamacji zostaje powiadomiony telefonicznie lub mailowo w ciągu 14 roboczych od daty otrzymania przez nas przesyłki.

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI

Płatności Shoper

Sklep jest w trybie podglądu

Copyright © Landtoys 2014 

Sklep internetowy z zabawkami

606-757-986

biuro@landtoys.pl

{nocache:1ca005e2a33e1d8cfae8a667045e51be#0}
Sklep internetowy Shoper.pl